Apeldoorn – Mozartlaan 4 - Buurman Makelaardij

Mozartlaan 4 D

7333 CM, Apeldoorn

BESCHIKBAAR
Plattegrond
Video
  • 138 m2 woonoppervlakte
  • 4 slaapkamers
  • Bouwjaar 1936
  • 327 m2 perceel

Ruime jaren ’30-woning met karakteristieke architectuur, een royaal perceel, grote garage en een zonnig gelegen achtertuin, op een geliefde locatie in de Componistenbuurt in Apeldoorn-Zuid.

De woning ligt in een prettige woonomgeving met een breed aanbod aan voorzieningen in de buurt. Op loopafstand ligt het Schubertplein, waar op vrijdag een markt wordt gehouden. Ook scholen en diverse sportvoorzieningen, waaronder een zwembad, tennisbaan en voetbalclub, zijn dichtbij. Voor liefhebbers van wandelen en natuur ligt bovendien op korte afstand een bosgebied. De bereikbaarheid van de woning is goed.

De kenmerkende jaren ’30-bouwstijl is aan de buitenzijde direct herkenbaar, onder meer aan de rond ingemetselde voordeur, de erker en de royale dakoverstekken. De woning biedt zowel op de begane grond als op de verdiepingen veel ruimte en beschikt over een vaste trap naar de tweede verdieping.

Enkele pluspunten:

+ Geliefde woonomgeving in de Componistenbuurt
+ Karakteristieke jaren ’30-architectuur
+ Royale woonkamer met erker en haard
+ Grote achtertuin met veel privacy en gunstige zonligging
+ Ruime in spouw gebouwde garage met elektrische deur en zolder
+ Oprit met parkeergelegenheid voor meerdere auto’s
+ Vaste trap naar de royale tweede verdieping
+ In totaal meerdere slaapkamers en volop bergruimte

Door de woning heen: Via de ruime hal kom je binnen in de royale woonkamer. De voormalige kamer-en-suite is samengevoegd tot één grote leefruimte. Aan de voorzijde is volop plaats voor een comfortabele zithoek en de haard zorgt voor extra sfeer tijdens de koudere dagen. De achterzijde biedt meer dan voldoende ruimte voor een grote eettafel en sluit aan op de open keuken.

De keuken is niet nieuw, maar verkeert in nette staat en is voorzien van inbouwapparatuur. Vanuit de keuken is een ruime provisiekelder bereikbaar. Daarnaast is er een achterportaal met het toilet. Vanuit de keuken kijk je uit over de achtertuin.

Op de eerste verdieping bevinden zich een zijkamer, de badkamer en een bijzonder royale ouderslaapkamer. Door het ruime formaat biedt deze slaapkamer desgewenst mogelijkheden om de ruimte op te delen in twee afzonderlijke kamers. De ruime badkamer is voorzien van een douche, ligbad, wastafelmeubel en tweede toilet. Via de overloop is bovendien een dakterras bereikbaar, met uitzicht over de achtertuin.

Een vaste trap leidt naar de tweede verdieping. Dankzij de hoge kap is ook deze verdieping verrassend ruim. Hier bevinden zich een grote voorzolder met bergruimte en plaats voor de wasapparatuur, twee kamers aan respectievelijk de voor- en achterzijde en een luik naar een vliering voor extra bergruimte.

Buiten: De woning staat op een royaal perceel en beschikt daardoor over een grote achtertuin. Ook naast het huis is veel ruimte aanwezig. De tuin biedt veel privacy, heeft een gunstige ligging ten opzichte van de zon en vormt een fijne plek om van het buitenleven te genieten. Achter in de tuin staat daarnaast een plantenkas.

De woning beschikt over een grote garage met elektrische deur en een zolder. Op de ruime oprit is parkeergelegenheid voor meerdere auto’s.

Met de leuke ligging, karakteristieke jaren ’30-uitstraling, royale leefruimtes, grote tuin en ruime garage biedt Mozartlaan 4 veel mogelijkheden voor wie op zoek is naar ruimte en prettig wonen in de geliefde Componistenbuurt van Apeldoorn-Zuid.

Ben je enthousiast geworden over deze ruime jaren ’30-woning op een royaal perceel? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging!

Alles over deze woning

Overdracht

Prijs€ 525.000,- k.k.
StatusBeschikbaar
AanvaardingIn overleg
Aangeboden sinds 14 October 2026

Bouw

Type objectWoonhuis
SoortEengezinswoning
TypeTwee onder één kapwoning
Bouwjaar1936
DaktypeDwarskap
IsolatievormenDakisolatie, Dubbelglas

Oppervlaktes en inhoud

Perceel327 m2
Woonoppervlakte138 m2
Inhoud554 m3
Buitenruimtes gebouwgebonden of vrijstaand15 m2

Indeling

Aantal kamers5
Aantal slaapkamers4

Locatie

LiggingIn woonwijk

Tuin

TypeTuin rondom
StaatVerzorgd
AchteromJa

Uitrusting

Soorten warm waterCV ketel
ParkeerfaciliteitenOp eigen terrein

€ 525.000 k.k.

BESCHIKBAAR
Makelaar foto

Arjan Buurman

NVM Makelaar/taxateur o.g.

arjan@buurman.nl

Video / Virtuele tour

Schaduwstand

Kaart

Brochures

Download media

In jouw broekzak

Via WhatsApp staan we altijd dichtbij. Stel je vraag en we helpen je direct verder.

Whatsapp ons!

Contact

Arnhemseweg 117
7331 BE Apeldoorn

T: 055 5332915
E: info@buurman.nl

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief